Fjalë Kyçe

Konfirmohet, gruaja e Justin Bieber është shtatzënë

Konfirmohet, gruaja e Justin Bieber është shtatzënë

Justin Bieber konfirmon lajmin se tashmë është në pritje të fëmijës së tij, shkruan GazetaAlo.

Me sa duket çifti do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram.

Në fotografi shihet Hailey gjatë një vizite të bërë tek mjeku, si dhe vihet në pah barku i saj i fryrë.

“Nëse menduat se ishte truk për Ditën e Gënjeshtrave” shkruan Bieber në Instagram.