Fjalë Kyçe

Konkurrentit i del video duke e puthur këngëtaren e njohur

Konkurrentit i del video duke e puthur këngëtaren e njohur

Emisioni i dashurisë “Për’puthen” ka filluar sezonin e tretë me konkurrent të rinjë, por disa nga ta kanë qenë pjesë e ekraneve televizive edhe më herët.

Konkurrenti, Bruno Shemsho ka qenë më herët pjesë e një klipi muzikor dhe e emisionit “Xing me Ermalin”.

Në një nga emisionet ka qenë e ftuar këngëtarja, Arilena Ara, ku ajo duhej të puthte 3 djem për të dalluar se cili ishte modeli që ajo kishte puthur në një ndër videoklipet e saj.

Një ndër këta djem ishte dhe Bruno, i cili i është afruar Arilenës duke e puthur.