Fjalë Kyçe

Kopje e kujt po bëhet Elvana Gjata?

Kopje e kujt po bëhet Elvana Gjata?

Këngëtarja e famshme Elvana Gjata e cila kohëve të fundit nuk ishte pjesë e skenës muzikore është rikthyer me një koncert për nder të pavarësisë së Kosovës.

Ajo për pjesën e parë ishte e veshur e gjitha në të kaltërt, si fustani ashtu edhe kapela dhe çizmet. Mirëpo fansat kanë vërejtur një detaj që la shumë përshtypje.

Elvana duket se për këtë kostum kishte marrë frymëzim nga diva, Beyonce, shrkuan indeksonline.

Këngëtarja kohëve të fundit ishte pjesë e një skandali në Shqipëri për shkak të të dashurit të saj.