Fjalë Kyçe

Koronavirusi/Dalin rezultatet e analizave për 50 vjeçaren nga Lushja

Koronavirusi/Dalin rezultatet e analizave për  50 vjeçaren nga Lushja

Kanë dalë negative analizat e 50 vjeçares nga Lushnja e cila dyshohej se ishte e prekur nga koronavirusi. Shtetasja me iniciale M.V nga Lushnja kishte 2 ditë që kishte ardhur nga Padova e Italisë.

Burime për Top Channel deklaruan se analizat e bëra në Tiranë dolën negative.

Zonja shfaqi vështirësi në frymarrje, temperaturë e lartë dhe dhimbje artikulacionesh duke ngritur dyshimet që ajo ishte prekur nga koronavirusi.