Fjalë Kyçe

Kourtney Kardashian çmend me këmishën e saj të tejdukshme

Kourtney Kardashian çmend me këmishën e saj të tejdukshme

Kourtney Kardashian kishte veshur një bluzë të tejdukshme me ngjyra të ndezura gjatë një nate që kishte dalë bashkë me miken e saj Stephanie Shepherd.
Zonjat mahnitës darkuan së bashku në restorantin e Craig në Hollywood. Kourtney, 39- vjeçare, dukej shumë tërheqëse me veshjen e sat të sipërme ngjyrë portokalli.
Ajo po ashtu kishte veshur një palë xhinse të gjata dhe këpucë me taka.