Fjalë Kyçe

Kourtney Kardashian poston një seri fotografish e veshur me ngjyrën rozë

Kourtney Kardashian poston një seri fotografish e veshur me ngjyrën rozë

Ylli televiziv ka ngritur temperaturat me paraqitjen e fundit në rrjete sociale.

Motra e madhe e yjeve televizive, Kourtney Kardashian, së fundmi ka provokuar fansat me paraqitjen në rrjeten sociale, shkruan lajmi.net.

Ylli televiziv së fundi ka hyrë në profilin e Instagramit për të ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj ku shihet e veshur me ngjyrën rozë në raste të ndryshme.

Ajo publikoi fotografitë e shumta në të cilën shihet edhe me motrat e njohura në shoqërinë e tyre duke kaluar kohë cilësore.

Kourtney tregoi figurën e saj joshëse përmes imazheve të postuara, linja këto të cilat i mirëmban përmes ushqimit organik dhe ushtrimeve në palestër që bën.Ajo pranoi mijëra komente pozitive për publikimin, duke marrë komplimente për bukurinë e saj natyrale dhe stilin e veshjes.