Fjalë Kyçe

Kourtney kopjon motrën, del në borë veç me bikini

Kourtney kopjon motrën, del në borë veç me bikini

Kourtney Kardashian pozoi sikurse motra e saj me bikini, në mes të borës.

Kourtney Kardashian ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit, ajo u pozoi në mes të borës, pothuajse e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një palë bikini, në të cilat ka theksuar format bombastike trupore, duke provokuar keq ndjekësit.

“Kopjova Kendall”, ka shkruar ajo mbi foto, e cila është pëlqyer dhe komentuar miliona herë nda ndjekësit.

Veprimin e tillë jo çdonjëri do ta bënte, megjithatë shikojeni se çfarë bëri Kourtney.

View this post on Instagram

Copied Kendall.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on