Fjalë Kyçe

Krejt sytë e kthyer nga Rita Ora e Kendall Jenner

Krejt sytë e kthyer nga Rita Ora e Kendall Jenner

Të gjitha sytë ishin kthyer në drejtim të Kendall Jenner, Miley Cyrus dhe Rita Ora, në mbrëmjen pas çmimeve Oscar në Qendrën Wallis Annenberg për Artet Performuese të dielën në Beverly Hills, përcjell Gazeta Alo.

Zonjat e bukura ishin në betejë për veshjen më të guximshme, ndërsa ecnin mbi qilimin e kuq në natën prestigjoze.

Nëse do të kishte një çmim për veshjen më të egër, Kendall, 23-vjeçare, do të kishte fituar atë me fustanin e saj të zi të tejdukshëm që i lë pak imagjinatës.

Ajo kishte theksuar çdo milimetër të këmbëve të saj, duke mbuluar vetëm pjesët më intime me një cohë të hollë sa për të ruajtur pak modestinë e saj.

Rita, 28-vjeçare, po ashtu tregoi të brendshmet e saj në fustanin e saj të gjysmëdukshëm, ndërsa dukej magjike në fustanin e thurur me dantella nga Alexander McQueen dhe duke mbajtur një qantë të vogël dore./Gazeta Alo/