Fjalë Kyçe

Kris Jenner bëhet kopje e Kimit pas këtij ndryshimi

Kris Jenner bëhet kopje e Kimit pas këtij ndryshimi

Nëna e Kim Kardashian ka befasuar të gjithë me ndryshimin e fundit që ka bërë në pamje.

Kris Jenner së fundi është shfaqur në një fotografi ku shihet krejt ndryshe prej herave tjera, shkruan lajmi.net.

E ëma e Kim, kishte kapur flokët lartë, ndërsa ky ‘look’ ishte njësoj sikurse i vajzës së saj.

Fansat i kanë krahasuar fotografitë e të dyjave dhe ngjashmëria është shumë e madhe, madje shumë prej tyre e kanë quajtur Kris kopje të Kimit.

Ajo që të bie në sy nga ky ndryshim i të famshmes Kris Jenner është fakti që ajo dukej disa vite më e re.

https://www.instagram.com/p/BsTkP83lLkv/?utm_source=ig_embed