Fjalë Kyçe

“Kriset” raporti mes Robertit dhe Norës, ish çifti merr vendimin e papritur

“Kriset” raporti mes Robertit dhe Norës, ish çifti merr vendimin e papritur

Vetëm pak ditë pasi Robert Berisha konfirmoi se është në një lidhje, është vënë re një lëvizje nga ana e tij dhe e Nora Istrefit në rrjete sociale. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”.

Nuk mund të thuhet me siguri se fshirja nga Instagrami lidhet me zyrtarizimin e lidhjes.

Mirëpo, nuk është dhe koincidencë që kjo vjen pak ditë pasi Roberti pranoi publikisht se është i dashuruar.