Fjalë Kyçe

Kthehet në kohë, më të bukur se në këtë foto se keni parë asnjëherë Almedën

Kthehet në kohë, më të bukur se në këtë foto se keni parë asnjëherë Almedën

Nuk ka dyshim se është njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

Modelja, aktorja dhe së fundmi këngëtarja, Almeda Abazi është rikthyer prapa në kohë dhe ka sjell foton më të pëlqyer të saj, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh, Abazi duket më e bukur se kurrë, pamja e së cilës është gjithnjë për tu admiruar. “Prapa në kohë”, shkruan ajo.

Almeda është në pritje të ëmbël ku ajo dhe Tolga së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë të një djali.

Vlen të ceket se “Alabama”, titullohet kënga e parë e saj me të cilën bëri debutimin në muzikë.

https://www.instagram.com/p/BsYZ4rlB4kO/?utm_source=ig_embed