Fjalë Kyçe

Ku po shkon Engji kështu e rregulluar?

Ku po shkon Engji kështu e rregulluar?

Engjellusha shkëlqeu edhe në këtë aheng familjar.

Engjëllusha është bija e Shyhrete Behlulit e cila po i ndjek hapat e nënës ne karrieren muzikore dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku shqipëtar, shkruan Gazeta Alo.

Ajo së fundmi në rrjetet sociale ka bërë të ditur që do marr pjesë në një aheng familjar dhe njësoj si kunata e saj Learta edhe ajo për këtë ndejë ka vendosur që grimin ta ketë nga motra e saj Njomza.

Ka postuar disa foto dhe video se si është dukur ajo këtë natë duke lënë shumë me gojëhapur sepse grimi dhe veshja që kishte ishin mjaftë mbresëlënëse por ajo që habit është se pse ajo për pak minuta fshiu postimet që i bëri sot?./Gazeta Alo/