Fjalë Kyçe

Ku po shkon Marina me këtë veshje?

Ku po shkon Marina me këtë veshje?

Marina Vjollca është prezantuesja bukuroshe që vëmendjen e publikut e mori me stilin e saj.

Ajo u martua me reperin nga Kosova, Getoar Selimin, me të cilin si duket kanë një martesë të shëndoshë dhe të lumtur, shkruan Gazeta Alo.

Ajo publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale, aty ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Së fundi ka publikuar një foto shumë joshëse e veshur me të zeza me buzë të kuqe në veturë./Gazeta Alo/