Fjalë Kyçe

Adelina thotë “Gabim i bukur”, ja për çfarë bëhet fjalë

Adelina thotë “Gabim i bukur”, ja për çfarë bëhet fjalë

Adelina pas një pushimi iu kthye skenës muzikore.

Adelina Berisha është këngëtarja që prej e vogël u morë me muzikë duke iu përkushtuar shumë profesionit mirëpo kohëve të fundit si duket ajo është tërhequr paksa, shkruan Gazeta Alo.

Adelina duke parë vrullshmërin dhe amullin që e ka kapluar skenën tonë muzikore, ajo është tërhequr paksa.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku pritet që së shpejti të vij me një projekt të ri dhe i thërret ndjekësit ta presin projektin e saj që do të titullohet ‘Gabim i bukur’.

Adelina iu është përkushtohet edhe mbesës së saj ku publikon edhe shumë foto me të, dhe duket se tani vlerëson më shumë të qenit prezente në momentet familjare sesa të jetë 100% e dhënë pas muzikës./Gazeta Alo/