Fjalë Kyçe

Ja kujt i thotë sheqerka, Learta

Ja kujt i thotë sheqerka, Learta

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustaneve.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar tek shtëpia e vëllait.

Mbesat e saj janë ato që e kanë prit, e Learta nuk ka hezituar t’iu bëjë një foto për ta publikuar në Instagramin e saj.

“Sheqerkat e hallës”- ka shkruar Learta në postimin e saj.