Fjalë Kyçe

Kuptohet gjinia e fëmiut të Mozzik dhe Loredanës

Kuptohet gjinia e fëmiut të Mozzik dhe Loredanës

Reperi shqiptar, Mozzik dhe Loredana Zefi, janë në pritje të një fëmiu.

Ky lajm u bë i ditur kohë më parë kur edhe vet çifti konfirmoi informacionin në rrjetin social Facebook.

Çifti kanë konfirmuar se janë në pritje të një vajze.

Është vet Loredana që në Instastory ka konfirmuar se po pret vajzë, duke shkruar edhe një thënie të ëmbël.

“Jam gjithmonë me ty, ke guxim dhe duaje jetën”, u shpreh Loredana në formë të porosisë për vajzën.

Loredana ditë më parë publikoi në platformat muzikore këngën e re të saj.

“MilliondollarSmile” titullohet projekti i bukuroshes.