Fjalë Kyçe

Kuptohet se pse përfundoi lidhja disa vjeçare e Ronelës me Young Zerkën

Kuptohet se pse përfundoi lidhja disa vjeçare e Ronelës me Young Zerkën

Dyshja e njohur e showbizit Ronela hajati dhe Young Zerka edhe pse nuk e pranuan kurrë publikisht lidhjen e tyre, ato shiheshin gjithmonë në shoqërinë e njeri- tjetrit.

Por pak ditë më parë mediat rozë shkruajtën se lidhja midis tyre kishte përfunduar.

Në një intervistë së fundmi Young Zerka konfirmoi për ‘Prive’ ndarjen nga Ronela duke thënë se ka dashur ta mbaj jetën e tij private larg mediave dhe që Ronelën e ka pasur xhan.

Mirëpo sipas ‘Panorama Plus’ çifti i ka dhënë fund lidhjes muaj më parë.

Sipas miqve të dyshes arsyet që çuan në ndarje ka qënë fakti se Ronela ka dashur ta zyrtarizoj lidhjen me Zerkën pasi sipas tyre çifti bashkëjetojnë gjithashtu,ndërkohë që Zerka aspironte tjetër gjë ,të qenurit shpirt i lirë.

Lidhur me këto lajme Ronela ka vendosur të mos shprehet dhe prej kohësh ka treguar se shumë shpejt do të vijë kënga e saj më e re e titulluar ‘Pa dashni’.