Fjalë Kyçe

Kur Blerona Zeqiri nuk e kishte gjoksin kaq të madh

Kur Blerona Zeqiri nuk e kishte gjoksin kaq të madh

Ajo filloi punë në televizion në moshë fare të re, kur ishte ende adoleshente.

Bëhet fjalë për Blerona Zeqirin e cila është një nga prezantueset më të përfolura të vendit.

Shtimi në peshë duket se nuk i pengon aspak pasi shpesh tregon dhe më shumë se që duhet në postimet e publikuara, e kjo bëri që Blerona të komentohet dhe më shumë.

GazetaBlic ju sjell foto se si dukej ajo në vitin 2012, e që linjat trupore të saj duket që kanë qenë shumë në formë.