Fjalë Kyçe

Kur Miloti i këndoi live nuses në ditën e dasmes

Kur Miloti i këndoi live nuses në ditën e dasmes

Milot Llalloshi vazhdon të mbetet si këngëtari më i mirë i estradës.

Ai është i dalluar në shumë aspekte, sidomos në profesionin që ka, shkruan Kosovarja.

Duke qenë tejet aktiv dhe i përkushtuar në punë, Miloti shpesh merr pjesë edhe në dasma duke ndezur gjithmonë atmosferë.

Këtë ndjesi ai ia ofroi edhe nuses së tij në ditën e dasmes, duke i kënduar live dhe me shumë emocion.

Për më shumë, mund ta shikoni videon më poshtë.