Fjalë Kyçe

Kush është i dashuri miliarder i Bleona Qeretit?

Kush është i dashuri miliarder i Bleona Qeretit?

Këngëtarja Bleona Qereti duket se ka gjetur dashurinë sepse ka nisur një lidhje dashurie pas divorcit që ndodhi shumë vite më parë.

Kjo gjë u bë me dije nga prezantuesi i shfaqjes ku ajo merr pjesë si opinioniste. Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private dëshiron ta mbajë larg medias.

“Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”, u shpreh Eni Shehu, ndërsa u pyet për Bleona Qeretin.

I dashuri misterioz i Bleonës thuhet se është miliarder. Nuk dihet nëse ai është shqiptar, apo i huaj.