Fjalë Kyçe

Kush është këngëtarja që u ftua në dasmën e Bleros dhe Afronës por nuk ishte prezente

Kush është këngëtarja që u ftua në dasmën e Bleros dhe Afronës por nuk ishte prezente

Këngëtarja e njohur shqiptare ishte e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës mirëpo nuk shkoi.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, ishte e ftuar po ashtu në dasmën e Bleros dhe Afronës, shkruan lajmi.net.

Mirëpo nëpërmjet disa postimeve në Instagram ajo la të kuptohet se nuk kishe shkuar për ta ndarë gëzimin me mikun e saj të cilin e quan vëlla.

Ajo i ka uruar në rrjete sociale, mirëpo nga Londra, ani pse ditë më parë e publikoi ftesën dhe ishte e gëzuar që çifti e kanë ftuar në dasmë andaj i ka falënderuar edhe publikisht.