Fjalë Kyçe

Kush është mashkulli që bëri tatuazh në trup portretin e Loredana Zefit

Kush është mashkulli që bëri tatuazh në trup portretin e Loredana Zefit

Reperja Loredana Zefi ka treguar shpesh se është e lidhur ngushtë me familjarët e saj, shkruan lajmi.net.

E këtë e ka dëshmuar një postim i fundit që e bëri ajo në Instastory, nëpërmjet të cilit ka treguar se vëllai i saj i ka bërë portretin në trup.

“Vëllai im, o Zot”, kishte shkruar Loredana pranë postimit të fotografisë në Instagram.

Loredana është shumë e dashur edhe për publikun dhe që nga fillimi i karrierës e ka gjetur mbështetjen e tyre.

Kjo u dëshmua më së miri në dëgjueshmërinë e madhe që ka pasur në publikimin e projeteve të para muzikore e ato sot veq po rriten.