Fjalë Kyçe

Kush është Valentini misterioz i Encës?

Kush është Valentini misterioz i Encës?

Këngëtarja më joshëse në estradën tonë Enca Haxhiu ka pranuar sot një dhuratë për Shën Valentin, shkruan GazetaAlo.

Ajo në InstaStory ka publikuar një foto me një trëndafil në dorë, dhe e mbante atë teksa voziste veturën.

Mbishkrimi që mbante fotoja ishte, ‘Nëse më do, më trego’. Megjithatë ne nuk e dijmë se kush është Valentini i saj misterioz me këtë dhuratë romantike.

Së fundmi Enca ka grumbulluar 2 milionë ndjekës në Instagram./GazetaAlo/