Fjalë Kyçe

Kush ia prishi ditën Mimozës sot?

Kush ia prishi ditën Mimozës sot?

Ndarja e Mimoza Shkodrës me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun, pushtoi për një kohë shumë të gjatë, të gjitha mediat.

Mirëpo, pas gjitha atyre thashethemeve që të dy vazhduan jetën e tyre, duke lënë pas kështu çdo gjë, shkruan Kosovarja.

Mimozën e njohim si një femër goxha të fortë e të guximshme, madje sharmit të saj rrallë herë i mungon buzëqeshja.

Edhe pse, sot është një ditë e veçantë dhe ajo ka marrë rrugën diku për diasporë për të argëtuar publikun, çehrja saj është pak e dyshimtë.

Në imazhin e saj në instagram shihet pak sa e mërzitur.

Diçka po ndodh me të. Nuk e dimë nëse po e bënë thjeshtë për një pozë për tu dukur më bukur?

Apo mos vallë po ndjen nostalgji për diçka të veçantë?