Fjalë Kyçe

Kush po e shoqëron Taynën në Amerikë?

Kush po e shoqëron Taynën në Amerikë?

Tayna ka zgjedhur SHBA’të që të pushojë disa ditë, pas një sezoni të ngjeshur që kishte në Kosovë, transmeton Gazeta Metro.

Tayna edhe këtë vit ishte shumë aktive me koncerte të shumta dhe projekte muzikore dhe pas një sezoni të lodhshëm ajo ka vizituar Amerikën ku po kalon disa ditë pushimi.

Në fotografitë dhe videot që reperja nga Prizreni po ndan në rrjete sociale kemi parë atë duke u shoqëruar nga modelja Vildane Zeneli gjatë vizitës së saj në SHBA.

Por tani me një postim të ndarë në Instastory nga Tayna shohim se bashkë me Vildanen është edhe këngëtari Seven Saraçi ata që po ndihmojnë rep-artisten të shijojë në maksimum këto ditë.