Fjalë Kyçe

Kushtrimi e dërgon Leartën te doktorri, por shikoni reagimin e papritur të saj

Kushtrimi e dërgon Leartën te doktorri, por shikoni reagimin e papritur të saj

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu është një prej çifteve më të përfolura në publik e në media rozë.

Ata u bënë të njohur në publik si djali dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Tani ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Matin.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se Kushtrimi e ka dërguar tek doktorri për dhëmbë të cilin ajo e ka falënderuar me këtë postim.