Fjalë Kyçe

Ky burrë është i gatshëm të lë gruan dhe fëmijët veç për Taynën

Ky burrë është i gatshëm të lë gruan dhe fëmijët veç për Taynën

Tayna rep artisja e re kosovare kohët e fundit është duke bërë bujë të madhe e të zhurmshme jo vetëm për këngët e saj që po i sjell, por edhe për paraqitjet çdo herë esktravagnate.

Vëmendjen dhe simpatinë më të madhe e ka arritur duke manipuluar publikun me provokimet e saj, edhe pse nuk është e vetmja, shkruan Kosovarja.

Ajo posedon linja të tilla trupore saqë jo rrallë herë meshkujt e bëjën namin pas trupit të saj.

Edhe në tekstet e saj ajo nuk lë pa përmendur belin e saj të hollë.

Në imazhin fundit që solli dje ku provokoi me pyetjen “A mund ta gjeni pallmën në foto”, disa ndjekës nuk arritën ta përmbajnë vetën.

Këngëtaret janë ato që përballen me komente prej atyre qindra komplimentuese, madje edhe prej atyre shpifëse, ofendueve e neveritëse.

I neveritshëm mund të konsiderohet edhe ky koment i një fansi që është shprehur i gatshëm për ti lënë gruan dhe fëmijët veç për Taynën.

“T’rujt zoti per ty e la gruen me 3 thmi’ , i shkruan ndjekësi.

Ndoshta, edhe mund të jetë ndonjë shaka nga ana e tij, por reagimet e shumta nuk kanë munguar.