Fjalë Kyçe

Ky është 20-vjeçari që humbi jetën nga aksidenti në Viti

Ky është 20-vjeçari që humbi jetën nga aksidenti në Viti

Një aksident me fatalitet ndodhi mbrëmë në fshatin Dobresh të Komunës së Vitisë.

Për pasojë, humbi jetën një i ri nga Vitia.

Bëhet fjalë për të riun N.Misini, i cili sipas dëshmitarëve ka qenë duke ngarë një motoçiklete kur është goditur nga një veturë, shkruan IO.

Lajmin për vdekjen e të riut e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

Mbrëmë rreth orës 21:00, në fshatin Drobesh të Vitisë ka ndodhë një aksident në mes të një veture dhe një motoçikletë. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën ngasësi i motoçikletës, mashkull i moshës rreth 20-vjeçare”, ka thënë zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Kujtojmë se vetëm gjatë kësaj jave kanë vdekur dy persona.