Fjalë Kyçe

Ky është i fejuari i ri i Fjolla Morinës

Ky është i fejuari i ri i Fjolla Morinës

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina, e cila është fejuar ditë më parë, ka zbuluar të fejuarin e saj.

Morina ka publikuar një fotografi me të fejuarin e saj, Fisnik Sylën.

Madje Morina ia ka kushtuar disa vargje të fejuarit të saj dhe në fund i tha “të dua”.

Më poshtë gjeni shkrimin dhe postimin e plotë të këngëtares Fjolla Morina:

“Thone qe “ Ne dashuri fiton kush iken”. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua”, shkruan këngëtarja.