Fjalë Kyçe

Ky është imazhi ku Arbenita vë në pah bukurin e saj

Ky është imazhi ku Arbenita vë në pah bukurin e saj

Arbenita mahënit me këtë imazh.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është modele që zhvillon karrierën e saj në Londër, ajo gjithashtu është edhe e dashura e reperit Fero, shkruan Gazeta Alo.

Arbenita së fundit publikon imazhin ku duket e mrekullueshme në pozat e saj prej modeleje e që ka tiparet dhe dukjen që krahasohet me ato ndërkombëtare.

Arbenita është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo hapë të saj e ndan me ndjekësit e saj, ku nuk mungojnë edhe imazhet me të dashurin e saj Feron./Gazeta Alo/