Fjalë Kyçe

Ky është momenti kur Policia qëllon (Video)

Ky është momenti kur Policia qëllon (Video)

Një person është qëlluar më armë në Istog.
Zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani, ka thënë për lajmi.net se dyshimet e para janë për një tentim-plaçkitje, dhe shkëmbim zjarri mes Policisë së Kosovës dhe të dyshuarit.

Ai për lajmi.net ka thënë se dyshohet edhe për një person të vdekur.

Kelani po ashtu ka thënë se polici i plagosur është në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërkaq që nuk dihet nëse i njëjti do t’u mbijetojë plagëve të marra. 

Në videon e siguruar nga Klan Kosova shihet momenti kur qëllohet për vdekje hajni:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=j7Jv6QHeyc0