Fjalë Kyçe

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës

Mozzik ka ‘thyer’ heshtjen pas ‘zhurmës’ rreth akuzave që po i bëhen partneres së saj, Loredanës.

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij.

Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran po ia bëjnë Loredanës, shkruan lajminet.

“I bërë vetë dhe real deri të vdes! “, ka qenë mbishkrimi që Mozzik ia ka lënë fotos.

Kjo e fundit dyshohet se ka marrë 700 mijë franga nga çifti zviceran, të cilët pretendojnë se ua mori me kërcënim, detyrim e mashtrim.

Mozzik dhe Loredana ditë më parë kanë qëndruar në Kosovë ku mbajtën konferencë për medie, në të cilën reperja tha se paratë nga ai çift u morën me vullnetin e plotë të tyre.