Fjalë Kyçe

Ky është reagimi i Lyrical Son për gazetarin britanik që po bën fushatë kundër Kosovës

Ky është reagimi i Lyrical Son për gazetarin britanik që po bën fushatë kundër Kosovës

Lyrical Son përmes një statusi në rrjete sociale, ka bërë thirrje t’i bëhet ‘report’ faqes së gazetarit Graham William Phillips, shkruan lajmi.net.

Phillips ka bërë mbi 10 materiale kundër Kosovës dhe ato i përdor për të bërë fushatë kundër shtetit tonë.

“Report kete njeri te flliqt. Ju boj thirrje te gjithe shqiptareve, mundesisht naj haker, a naj computer geek, me ja mshel kete faqe, e mos ti lojm vend ne internet ketij rrenci te flliqt”, ka shkruar reperi mbi imazhin ku shfaq profilin e britanikut.