Fjalë Kyçe

Ky është rezultati final i derbit të premier ligës

Ky është rezultati final i derbit të premier ligës

Ka përfunduar derbi i zhvilluar në Old Trafford ndërmjet Man Utd dhe Liverpool, shkruan GazetaAlo.

Përballja e zhvilluar në kuadër të premier ligës angleze ka përfunduar pa fitues.

Rezultati final i derbit, Man Utd – Liverpool 0:0.

Ndërsa në ndeshjen tjetër ndërmjet Arsenalit dhe Southemptan, londinezët shënuan fitore me rezultatin 2:0. /GazetaAlo