Fjalë Kyçe

Ky është urimi i Almeda Abazit për Krishtlindje

Ky është urimi i Almeda Abazit për Krishtlindje

Aktorja dhe këngëtarja, Almeda Abazi ka uruar festën e Krishtlindjeve.

Aktorja e cila jeton dhe vepron në Turqi ka uruar festën me një postim të publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

“Gëzuar Krishtlindjet”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Ndryshe, Almeda dhe Tolgahan së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, të një djali.