Fjalë Kyçe

Ky është urimi i Encës për Ramazan

Ky është urimi i Encës për Ramazan

Enca Haxhia i ka uruar besimtarët e fesë islame me rastin e fillimit të Ramazanit.

Këngëtarja Enca Haxhia ka zgjedhur që nëpërmjet publikimit të një Instastory t’i urojë besimtarët e fesë islame për muajin e shenjtë të Ramazanit, shkruan lajmi.net.

“Ramazan të bekuar”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë të postuar. Enca është tejet aktive në llogarinë e saj në Instagram andaj shpesh poston edhe foto nga përditshmëria.

Enca Haxhia ka arritur sukses me projektet e saj muzikore dhe po vazhdon që të punojë pa ndalur për të sjell edhe të tjera të cilat pritet të pëlqehen po ashtu nga publiku.