Fjalë Kyçe

Ky është ushqimi që përgatit Ryva për mëngjes

Ky është ushqimi që përgatit Ryva për mëngjes

Ryva hanë këtë ushqim në mëngjes.

Këngëtarja e njohur shqiptare Ryva Kajtazi, ndryshe nga të tjerat nuk e ka bezti të tregoj se çfarë hanë, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në postimin e fundit ka publikuar ushqimin që e ka bërë gati për mëngjes.

Kujtojmë se Ryva ka dy vjet që është martuar dhe është nëna e një vajze të vogël.

Ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë, si duket iu është përkushtuar familjes së saj dhe biznesit të saj duke e lënë anash edhe aktrimin si profesionin e saj të parë./Gazeta Alo/