Fjalë Kyçe

Ky fatlum është i dashuri i Demi Rose

Ky fatlum është i dashuri i Demi Rose

Ajo është e njohur për gjoksin e saj bombastik dhe asetet seksi derisa është parë në shoqëri te të dashurit të saj Chris Martines në një dalje për Vitin e Ri

Ajo ka pasur një vit fantastik vitin që lamë pas derisa është parë e veshur me kostume në Ibiza.

Demi Rose ka treguar asetet e saj përsëri pasi që ka bërë disa postime në Instagram ku ka uruar Vitin e ri nga Tulum, Quintana Roo./GazetaExpress/

Modelja gjoksmadhe është parë në shoqëri të Chris Martinez dhe normalisht ka treguar edhe kësaj here gjoksin e saj.