Fjalë Kyçe

Ky fustan ia zbulon gjoksin Artës

Ky fustan ia zbulon gjoksin Artës

Modelja e aktorja e njohur Arta Nitaj është një nga femrat më joshëse që ka showbizi shqiptar.

Linjat trupore dhe bukurinë që e posedon ka bërë që të ketë ndjekës të shumtë në rrjete sociale të cilët e përkrahin në çdo aktivitet që e bën, shkruan “Kosovarja”.

Në çdo imazh thuajse ekspozon pasuritë trupore, duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Kësaj radhe e veshur me një fustan të shkurtër vuri në pah gjoksin gjigant u cili thuajse iu ka zbuluar krejt.

E ulur në kolltuk, Arta ia vuri flakën rrjeteve edhe njëherë me provokimet e saj.

https://www.instagram.com/p/CDR0hAugOv-/?utm_source=ig_embed