Fjalë Kyçe

Kylie Jenner i ka hequr të gjitha për një foto artistike

Kylie Jenner i ka hequr të gjitha për një foto artistike

Kylie Jenner sot e ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të, shkruan lajmi.net.Ylli televiziv Kylie Jenner qysh herët e ka filluar festën për ditëlindje, ndërsa nuk mungojnë dhuratat për të.
Në rrjete sociale, Kylie publikoi disa fotografi, në të cilat shfaqet me stil unik si çdo herë dhe nuk munguan komentet as aty.Mirëpo ajo me çfarë e mori gjithë vëmendjen ishte një fotografi artistike të cilën e publikoi në Instagram para pak minutash.
Kylie shihet e zhveshur në pjesën e sipërme dhe gjoksin po e mban me duar. Ajo duket seksi dhe e ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve.