Fjalë Kyçe

Kylie Jenner pozon me të brendshme, shfaq format e trupit

Personaliteti më i përfolur në Amerikë dhe në mbarë botën Kylie Jenner pozon trupin, shkruan GazetaAlo.

Ajo u bë e famshme nga Reality show ‘Keeping up with the Karadashians’ si dhe me markën e saj të grimit Kylie’s Cosmetics.

Kylie është mjaft aktive në rrjete sociale, dhe së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me të brendshme, dhe vë në pah gjoksin e saj bombastik./GazetaAlo/