Fjalë Kyçe

Kylie Jenner shfaq format perfekte në këtë veshje

Kylie Jenner shfaq format perfekte në këtë veshje

Kylie Jenner është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Kylie Jenner është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat ndan me ndjekësit imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Kylie ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i ka vënë në pah belin e sheshtë.

Bukuroshja edhe një herë tregon format perfekte pak muaj pas lindjes së vajzës dhe dukej për mrekulli.

Për ndryshe, Kylie Jenner është në lidhje me Travis Scott dhe së bashku kanë një vajzë.

https://www.instagram.com/p/BrfycnenR3p/?utm_source=ig_embed