Fjalë Kyçe

Kylie Jenner shfaqet me poza tërheqëse

Kylie Jenner shfaqet me poza tërheqëse

Kylie Jenner është personaliteti më i përfolur në botë, shkruan GazetaAlo.

Ajo njëherit njihet edhe për markën e saj ‘Kylie Cosmetics’ si dhe personazh i Reality Show, ‘Keeping up with the Kardashians.

Jenner së fundmi ka befasuar ndjekësit e saj me një foto tejet provokative, dhe tërheqëse dhe shfaq format e saj impresionuese/GazetaAlo/