Fjalë Kyçe

Kylie Jenner tregon barkun e sheshtë dhe të pasmet e rrumbullakta

Personaliteti më i famshëm në amerikë, Kylie Jenner, befason ndjekësit në Instagram, shkruan GazetaAlo.

Ajo bëri bujë nga reality show ‘Keeping up with Kardashians’ dhe më pas nxori në shitje linjën e saj të grimit ‘Kylie Cosmetics’.

Kylie gëzon forma përfekte të trupit, dhe nuk heziton asnjëherë t’i shfaq ato në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në InstaStory, ku pozon barkun e sheshtë dhe vithet e rrumbullakta./GazetaAlo/