Fjalë Kyçe

Kylie tregon rezultatet e palestrës në veshjen super të ngushtë

Kylie tregon rezultatet e palestrës në veshjen super të ngushtë

Kylie Jenner pozoi me veshje sportive.

Kylie Jenner është një prej emrave më të komentuar të shoubizit, e cila po ashtu është edhe biznesmene, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja, ashtu sikurse motrat e saj komentohet shumë për format trupore, për të cilat kujdeset vazhdimisht në palestër.

E rezultatet e palestrës, ajo na i tregoi përmes fotografisë së fundit, ku shfaqet e veshur shumë ngushtë dhe i vuri në fokus të pasmet e belin e sheshtë.

Kujtojmë se Kylie Jenner pas ndarjes nga Travis Scott, nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re dashurie.