Fjalë Kyçe

Labi ndihmon vajzën që nuk ka ecur për vite të tëra, të ngrihet sërish në këmbë

Labi ndihmon vajzën që nuk ka ecur për vite të tëra, të ngrihet sërish në këmbë

Labinot Tahiri ka treguar edhe një nga rastet e shumta të ndihmave që ai po bën për njerëzit e Kosovës.

Këngëtari Labinot Tahiri ka ndarë me ndjekësit e tij disa fotografi në një postim për një rast tjetër të ndihmës që ai ka ofruar e që ka nxjerrë rezultate të mira.

Bëhet fjalë për një vajzë e cila tash e disa vite nuk ka mundur të ecë, ndërsa me ndihmën e mjekëve dhe kontributin e Labit ajo sot do të shkojë në shtëpi në këmbë të saj.

Pas këtij rasti, Labi ka njoftuar se menjëherë do të merret me një rast tjetër ndihme në Gjilan.

https://www.facebook.com/LabinotTahiriOfficial/posts/4155001341241885