Fjalë Kyçe

Labinot Tahiri feston ditëlindjen, prezanton fondacionin e tij humanitar

Labinot Tahiri feston ditëlindjen, prezanton fondacionin e tij humanitar

Labinot Tahiri sot feston ditëlindjen.

Labinot Tahiri sot mbush plot 39 vjet jetë, pikërisht me këtë datë ai ka prezantuar fondacionin e tij humanitar, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka vendosur që këtij fondacioni t’ia lë emrin e tij, ndërsa synon që t’i ndihmojë njerëzit në nevojë.

KY ËSHTË STATUSI I PLOTË I LABIT, PA NDËRHYRJE:

“Sonte i kam bërë 39 vite jetë👌🕊🌹🕊

Puna dhe dashuria për njerëzit janë vullneti që kam të instaluar nga bekimet e nanes sime😔

Çdo nanë lutet për fëmijun e tij, dhe si duket dëshira e nanës iu ështê plotësuar.

Vllezër dhe motra Shqiptare, në këtë orë që unë i kam mbushur 39 vite jetë, dua të u’a prezantoj Fondacionin tim në vend të ndonje fotos sime! Tani e kam më të lehtë dhe do vazhdoj revulucionin për të ju gjindur njerëzve tanë sa më afêr në rastet më Extreme që i preokupon jeta!! Unë ju jam mirnjohës gjithë jetën qê nuk mê lat vetëm, të punojmē për të ju dal në ndihmë njerēzve tanë”.

https://www.instagram.com/p/BrgfQ8Zh3Po/?utm_source=ig_embed