Fjalë Kyçe

Labinot Tahiri: Mjekrën e premtova vetëm për portale

Labinot Tahiri: Mjekrën e premtova vetëm për portale

Koalicioni parazgjedhor nga AAK dhe PSD thonë se kandidati i tyre për kryeministër do vazhdoj me punët që kanë mbetur.

Këngëtari dhe tash kandidatë për deputet Labinot Tahiri ka deklaruar se ai votat në mandatin e kaluar e ka marrë nga besimi i qytetarëve.

“Mu mkanë votuar ata njerëz që më kanë besuar sepse unë jam një person që bashkë me ndihmën e shumë njerëzve kam shpëtuar jetë njërzve”, ka thënë Tahiri.

Ai ka përmendur edhe protestën e tij që e kishte për mos liberalizimin e vizave.

Ai kishte premtuar që nuk do e hiqte mjekrën.

“Mjekra është punë e imja. Atë e kam bërë për portale e juve si gazetar që të merreni me të”, tha ai