Fjalë Kyçe

Labinot Tahiri përçon mesazh të madh përmes imazhit të fundit

Labinot Tahiri përçon mesazh të madh përmes imazhit të fundit

Ka qenë goxha aktiv këtë vit me projekte të reja e po ashtu edhe me bashkëpunime.

Edhe pse tash e sa kohë është deputet i Kuvendit të Kosovës, Labi nuk ka lënë anash as mbrëmjet muzikore, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale ai shpesh sjell postime me të cilat përçon mesazhe për të gjithë ndjekësit e tij, siç është rasti me këtë të fundit.

“Vullnetin dhe buzëqeshjen, mos lejoni të t’a humb askush, se këto janë dy gjëra që sukseset të përcjellin pafund. Vlen për ata që më përcjellin dhe për ata që mendojnë mirë për vendin tim”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos së fundit të hedhur në Instagram.

Theksojmë se Labi është duke punuar në projekte të reja që pritet t’i sjellë në ditët në vazhdim.