Fjalë Kyçe

Labinot Tahiri zbulon një pjesë të këngës së re, publikohet me këtë datë

Labinot Tahiri zbulon një pjesë të këngës së re, publikohet me këtë datë

Labinot Tahiri po vjen me këngë të re.

Labinot Tahiri përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që nesër publikon projektin më të ri, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Ja le zemrës pikë”, ndërsa e sjell në duet me Fidanin, këngëtar nga Ferizaj.

Ky është statusi i plotë i Labit,  

“Nesër me e relaksu pak ndjenjen në të cilen jemi këto dite. Kënga më e re nga unë dhe Fidani nga Ferizaj. Urime na qoftë. Produksioni ximi lanson nga nesër edhe këtë këngë të radhës, edhe pasojmë pastaj me nje super baladë.

Degjim të këndshëm.

Labi.”

Më poshtë mund ta dëgjoni një pjesë të këngëssë re nga Labi dhe Fidani.

https://www.instagram.com/p/BrIrQIzhs2O/?utm_source=ig_embed